Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Përgjaket autostrada Tiranë-Durrës/ 26-vjeçari humb kontrollin e makinës, vdesin dy vajza, një prej tyre ende e paidentifikuar

Përgjaket autostrada Tiranë-Durrës/ 26-vjeçari humb

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në autostradën Durrës-Tiranë.

Sipas njoftimit zyrtar të policisë, mësohet se 26-vjeçari me iniciale A.T dyshohet se ka humbur drejtimin mbi automjetin dhe për pasojë automjeti ështe përplasur me trafikndarësen.

Si pasojë e aksidentit kanë humbur jetën dy pasagjeret, 26-vjeçarja me iniciale S.Gj dhe pasagjerja tjeter ende e paidentifikuar, ndërsa ështe plagosur rëndë shoferi i automjetit.

Nderkohë, 26-vjeçari është transportuar në spital në gjendje të rëndë.

Sakaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit dhe identifikimin e shtetases tjetër që humbi jetën

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore