Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Një e vdekur, tre të plagosur/ Bilanci TRAGJIK i të shtënave me armë në 'Don Bosko', viktima punonjëse e lokalit

Një e vdekur, tre të plagosur/ Bilanci TRAGJIK i të shtënave

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Bëhet me dije nga burimet për mediat se persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri jashtë ambienteve të një lokali në zonën e 'Don Boskos', teksa për pasojë janë plagosur 4 persona.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumave për të marrë ndihmën e parë, ku një prej tyre ka ndërruar jetë.

Sipas informacioneve ende të pakonfirmuara zyrtarisht bëhet me dije se personi që ka ndërruar jetë ka qenë kamarierja e lokalit, teksa raportohet gjithashtu se edhe një fëmijë ka mbetur i palgosur.

Policia është në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimin për zbardhjen e saj, ndërkohë që ka sekuestruar edhe kamerat e lokalit.

Pritet njoftimi i autoriteteve për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje të rëndë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore