Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

“Nipin ma kanë vrarë dhe kufomën e kanë zhdukur”, xhaxhai i Ervis Martinajt bën deklaratën e fortë: Xhenazen…

“Nipin ma kanë vrarë dhe kufomën e kanë

“Ai është vrarë dhe është zhdukur kufoma. Kundërshtarët politikë e kanë eliminuar. Hasmi nuk të zhduk xhenazen”, është deklarata e fundit e dhënë nga xhaxhai i Ervis Martinajt për nipin e tij gjatë një emisioni televiziv.

Faik Martinaj po ashtu ka deklaruar se pasojat për Ervis Martinajn kanë ardhur pas dëshmisë së Nuredin Dumanit. Ky i fundit tha se Ervis Martinaj i kishte ofruar 500 mijë euro për të eliminuar ish-anëtarin e bandës së Durrësit, Endrit Doklen.

“Ervisi më dërgoi mesazh më 9 gusht, rreth orës 19:23, na përshëndeti, s’na tha ku ishte” shtoi Faik Martinaj për Report tv.

Kujtojmë se Ervis Martinaj është zhdukur që prej muajit gusht dhe deri më tani nuk ka asnjë gjurmë për fatin e tij. Aludimet janë të shumta, duke filluar nga dyshimet për vrasje te largimi i tij nga vendi.

Nga ana tjetër, pas emërimit të Muhamet Rrumbullakut si drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Rama i dha ultimatum 100 ditë për të zbardhur se çfarë ka ndodhur me mbretin e lojërave të fatit.

Deri më tani, Rama dhe Rrumbullaku kanë folur pak për rezultatin e hetimit, duke thënë se e kanë një përgjigje, por po presin prova të plota, për ta zyrtarizuar. Sakaq, Rrumbullakut i kanë mbetur dhe 8 ditë për të dhënë një përgjigje.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore