Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Në gjendje të rëndë çifti Konomi, çfarë vendosi gjykata për fatin e "kamikazit" Ajas Sulejmani

Në gjendje të rëndë çifti Konomi, çfarë

Gjykata e Tiranës ka dhenë ditën e sotme masën e sigurisë 'Arrest me burg' për "kamikazin" Ajas Sulejmani, i cili pak ditë më parë shkaktoi aksidentin e rëndë të rruga e 'Kavajës'.

Kujtojmë se si pasojë e këtij aksidenti kanë mbetur të plagosur rëndë çifti Konomi, por nga ana tjetër për fat të mirë foshnja e tyre tre muajsh është jashtë rrezikut për jetën dhe nuk ka marrë asnjë dëmtim nga aksidenti.

Aksidenti ka ndodhur teksa çifti ishte duke kaluar në vijat e bardha dhe me dritën e semaforit jeshil, por ka qenë Sulejmani ai i cili ka hyrë me shpejtësi të lartë në rrugë.

Mënjëherë pas ngjarjes autori është larguar nga vendi i krimit teksa është arrestuar pak orë më pas në një spital privat.

Në dëshminë e dhënë për autoritetet e policisë, Sulejmani ka deklaruar se është larguar nga vendi i ngjarjes sepse më të në makinë ishte dhe e bija e tij e mitur dhe e kishte çuar këtë të fundit në spital për ndihmën e parë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore