Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Ndryshon plani në momentin e fundit/ PD do t'i mbledhë protestuesit në sheshin "Skënderbej", detaje nga protesta

Ndryshon plani në momentin e fundit/ PD do t'i mbledhë

Opozita do të zhvillojë protestën e saj ditën e sotme e thirrur nga Partia Demokratike ndërkohë që nga ana tjetër në Tiranë do të zhvillohet Samiti i BE.

Mediat kanë mësuar disa nga detajet në lidhje me protestën që do të organizojë kjo forcë politike.

Protestuesit do të mblidhen te sheshi “Skënderbej” dhe fonia që do të përdoret gjatë protestës do të jetë e lëvizshme.

Për të shpërndarë zërin e folëve, do të përdoret një mjet ku do të jenë të vendosur disa foni. Gjatë protestës do të ketë pankarta të shkruara në anglisht, por edhe shumë thirrje do të jenë po në anglisht.

Kreu i kësaj force politike, Sali Berisha ka thënë se protesta do të mbahet në orën 12:00 para Kryeministrisë. Por mësohet se protesta do të mbahet në pjesën e bulevardit para ish-hotel Dajtit.

Edhe pse policia nuk ka dhënë leje për protestën brenda perimetrit të sigurisë, Berisha ka deklaruar se populli opozitar do të mbushë rrugët dhe sheshet e Tiranës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore