Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Motra “djeg” vëllain, ZBARDHET arsyeja pse nënkryetari i Bashkisë së Pogradecit dha dorëheqjen

Motra “djeg” vëllain, ZBARDHET arsyeja pse nënkryetari i

Zhvillime të befta ka patur ditën e sotme në Bashkinë e Pogradecit.

Bëhet me dije se këtë të enjte ka dhënë dorëheqjen nënkryetari i kësaj bashkia. Bëhet fjalë për Johan Sterjon, vëllain e Viola Strerjos, e cila u arrestua pak ditë më parë pasi kishte mashtruar qytetarët për grante përmes skemës së AZHBR-në.

Burime nga Bashkia njoftojnë se i është kërkuar të lërë këtë post dhe pas kësaj Sterjo ka marrë këtë vendim.

Aktualisht Johan Sterjo vazhdon të jetë drejtor i Ujësjellësit, ndërkohë dega e  PD-së në këtë qytet ka kërkuar largimin e tij nga posti i drejtorit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore