Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Momenti kur transportohet me helikopter trupi i pajetë i turistit serb, pësoi infarkt në Valbonë dhe ndërroi jetë

Momenti kur transportohet me helikopter trupi i pajetë i turistit serb,

Një turist serb  me inicialet si G.S ka ndërruar jetë në majat e thepisura të Valbonës si pasojë e infarktit. Ka qenë një turiste serbe e cila ka telefonuar duke thënë se në vendin e quajtur “Maja e grykave të hapura”, Valbonë, duke eksploruar zonën me një grup turistësh, njëri prej tyre, G. S., kishte ndërruar jetë.

Ndërkohë që ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, në media është bërë publike pamjet se si helikopteri është duke transportuar trupin e pajetë të turistit serb.

Nga ana tjetër bëjmë me dije se turistët e tjerë kanë mbetur të bllokuar dhe për pasojë Shërbimet e Komisariatit të Policisë Tropojë, së bashku me ekipin mjekësor të spitalit të Tropojës, janë nisur drejt adresës së dhënë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore