Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

“Me gjithë respektin që kam…”/ Gazetarja “shpërthen” për hetimin e hakerave iranianë: Nuk mund t’i lihet Prokurorisë së Tiranës

“Me gjithë respektin që kam…”/ Gazetarja

Është folur ditën e sotme në "Zona Zero" në Top News mbi sulmet kibernetike që janë bërë sëfundmi në vend dhe veprimet që janë marrë nga Prokuroria e Tiranës.

Në studio gazetarja e Top Channel, Dorjana Bezat është shprehur se kjo është një punë me përgjegjësi, teksa nuk e ka konsideruar të përshtatshmë që më këtë detyrë të merret Prokuroria e Tiranës.

“Nuk mund t’i lihet një hetim kaq i madh një prokurorie si Porokuroria e Tirënës, me gjithë respektin sepse ka të dhëna shtetërore. Ne jemi në një shantazhim të përditshëm sepse vetëm pak ditë më parë kanë dalë të dhënat e patentave.”- tha Bezat.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore