Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Në Fokus

Mashtrimi me kreditë bankare, me qindra mesazhe mbërrijnë në Top Story

Mashtrimi me kreditë bankare, me qindra mesazhe mbërrijnë në

Emisioni investigativ i Top Story në Top Channel mbi mashtrimet mbi kreditë bankare është mirëpritur nga ana e shikuesve, të cilët menjëherë kanë dërguar mesazhe pafund për këtë denoncim të bërë në lidhje me institucionet financave.

Në adresën e emailit kanë ardhur denoncime pafund për institucionet financiare jobankë që kanë fundosur familjet shqiptare me kredi vrastare.

Ndërsa në mesazhet e tyre në rrjetet e tyre përveç se përgëzojnë për këtë emision shprehen se në një shtet normal, prokuroria duhet të kishte nisur hetimet.

 Qytetarët ftohen të denoncojnë rastet e tyre në lidhje me këto mashtrime, duke i nisur ato në adresën: [email protected]

Emisioni investigativ Top Story solli të martën një skemë strukturuar nga fondacione apo institucioneve financiare, jo banka,ku shumë njerëz kishin rënë viktima e kredive të marra. Këto institucione blejnë kreditë e këqija të bankave apo dhe të institucioneve të tjera.

Këtu mund të ndiqni emisionin e plotë të transmetuar këtë martë.

 

Mashtrimi me kreditë bankare, me qindra mesazhe mbërrijnë në

Mashtrimi me kreditë bankare, me qindra mesazhe mbërrijnë në

Mashtrimi me kreditë bankare, me qindra mesazhe mbërrijnë në

Mashtrimi me kreditë bankare, me qindra mesazhe mbërrijnë në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore