Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Manchester United ka hyrë në bisedime me Bayern Munich, dëshiron të marrë në skuadër...

Manchester United ka hyrë në bisedime me Bayern Munich, dëshiron

Sipas “The Athletic”, United janë të etur për të përforcuar opsionet e tyre të gjera përpara sezonit të ardhshëm dhe Coman është një nga lojtarët që ata po konsiderojnë të marrin.

Coman shihet si një alternative nëse Manchester United nuk mundet që të sigurojë objektivin e saj kryesor, Jadon Sancho i Borussia Dortmund.

Manchester United ka hyrë në bisedime me Bayern Munich, dëshiron

Kjo e fundit po kërkon më shumë se 100 milionë paund për talentin e tyre, një figurë që United mund të mos jetë në gjendje që ta marrë.

Si rezultat, Coman, , i cili ka shtatë gola dhe shtatë asistime në 35 paraqitje në të gjitha garat këtë sezon, mund të jetë një opsion më i arritshëm.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore