Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, dyshohet për një viktimë

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, dyshohet për

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë të diel në Shkodër, ndërsa paraprakisht dyshohet se një person ka humbur jetën.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Bujar Bishanaku”. Nuk dihet ende identiteti i viktimës apo shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes së rëndë, ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton.

Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur menjëherë pas përfundimit të ndeshjes Vllaznia- Kastrioti, e zhvilluar n?7 stadiumin "Loro Boriçi" të qytetit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore