Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

“Ju vrava mamanë dhe xhaxhain”/ Pasi i MASAKROI me çifte, Xhevit Sinani mori në telefon fëmijët (EMRAT)

“Ju vrava mamanë dhe xhaxhain”/ Pasi i MASAKROI me

Janë zbardhur emrat e viktimave dhe autorit të ngjarjes së rëndë të ndodhur pasditen e sotme në Gramsh.

Bëhet me dije nga burimet për mediat se Xhevit Sinani 75-vjeç ka vrarë bashkëshorten Zeqine Sinani dhe vëllanë e tij, Shaqir Sinani me armë gjahu.

Ngjarja rëndohet më shumë kur  pas kësaj tragjedie, autori ka marrë në telefon fëmijët dhe u ka thënë se ka vrarë mamanë  dhe xhaxhain.

Gjithashtu bëhet me dije Shërbimet e Policisë janë nisur drejt vendngjarjes dhe po punojnë për kapjen e autorit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore