Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Ilir Meta spiun i ish-Sigurimit? SPAK nis hetimet, ja shkresa që ka mbërritur KQZ (DOKUMENTI)

Ilir Meta spiun i ish-Sigurimit? SPAK nis hetimet, ja shkresa që ka

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka nisur hetimet për ish-presidentin Ilir Meta.

SPAK ka kërkuar formularin e dekriminalizimit për Metën, pas një padie të mbërritur në strukturën e posaçme. Hetimi po bëhet në funksion të procedimit penal nr.122 të vitit 2022, ndërsa pritet të zbardhet se cili është objekti i këtij hetimi.

Ilir Meta spiun i ish-Sigurimit? SPAK nis hetimet, ja shkresa që ka

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore