Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

I vdekur apo jo? Rama “nuk e harron” Ervis Martinajn, kryeministri flet sërish: Momentin e parë që…

I vdekur apo jo? Rama “nuk e harron” Ervis Martinajn, kryeministri

Kryeministri i vendit Edi Rama ka dal ditën e sotme në një deklaratë për mediat, teksa ndër të tjera ka folur dhe për fatin e Ervis Martinajt.

I pyetur se pse ende nuk ka një deklaratë zyrtare lidhur me fatin e Ervis Martinajt nga ana e autoriteteve, Rama është përgjigjur se ende policia nuk i ka siguruar provat e nevojshme për të dalë në përfundimin zyrtar.

Kujtojmë se në media janë dhënë dy versione mbi fatin e Ervis Martinajt, një është arratisja dhe tjetra vdekja e tij, ndërkohë që autoritetet shqiptare ende nuk kanë bërë një reagim lidhur me fatin e të shumëkërkuarit.

“Momentin e parë që policia do të ketë provat e nevojshme do të jap edhe deklaratën, për aq kohë sa nuk ka një deklaratë policia nuk i ka ende provat e nevojshme. “- tha Rama.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore