Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

I vdekur apo i zhdukur? Ish-drejtues i lartë i Policisë ‘plas bombën”: Ervis Martinaj është gjallë dhe shumë afër nesh

I vdekur apo i zhdukur? Ish-drejtues i lartë i Policisë ‘plas

Teksa policia vijon ende hetimet për të zgjidhur fatin e Ervis Martinaj, në studion e ‘Shqipëria Live’ ish-drejtues i lartë i Policisë së Shtetit, Shemsi Prençi ka deklaruar se njeriu më i komentuar i momentit është gjallë dhe shumë afër nesh.

Ndër të tjera ai ka shtuar se policia gjithmonë ka patur informacion mbi fatin e Ervis Martinaj dhe ka sekuestruar edhe pamjet filmike që kanë regjistruar lëvizjet e tij të fundit.

“ Unë do doja të ishtë gjallë sepse është njeri dhe sepse di shumë për gjithçka. Di shumë edhe për fakti se ai me të vërtetë është një personalitet i shquar në fushën e lojërave të fatit.

Ervis Martinaj nuk ishte kriminel, fillimisht ishte biznesmen.  Policia ka patur informacione për Ervis Martinaj dhe është ditur dhe emri i personit me të cilin ka qenë. Pamjet filmike i ka sekuestruar policia dhe jo familja.

Ervis Martinaj është gjallë dhe është shumë afër. Ai është gjallë dhe do të mbetet gjallë për politikën shqiptare. Një person është i fortë kur ka një shtet të dobët.”- tha në studio Shemsi Prençi.

Ndërkohë kujtojmë se prej muajit maji të vitit 2022, ‘bossi’ i lojërave të fatit Martinaj rezulton i shpallur në kërkim nga SPAK, teksa pak kohë më parë ai është zhdukur pa lënë gjurmë ndërkohë që nuk dihet nëse është gjallë, i vdekur apo thjesht i zhdukur.  

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore