Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

I tronditur, Hamza Muskurti pas vrasjes së vëllait dhe kunatës rikthehet edhe njëherë, publikohen pamjet e reja (VIDEO)

I tronditur, Hamza Muskurti pas vrasjes së vëllait dhe kunatës

Një video e re është publikuar ditën e sotme në media lidhur me ngjarjen e ndodhur një ditë më parë, ku vëllai ka vravë vëllain dhe kunatën njëkohësisht.

Në video shihet Hamza Muskurti, i cili menjherë pas ngjarjes së rëndë ka dal nga biznesi i vëllait të tij, teksa ka nisur të largohet është rikthyer edhe njherë.

Duket nga pamjet dhe lëvizjet e autorit se ai është tejet i tronditur dhe i tensionuar për veprimin që kishte kryer.

Kujtojmë se autori është larguar nga vendi i ngjarjes pasi kishte kryer krimin për t'u arrestuar pak orë më vonë nga autoritetet e policisë.

Nga ana tjetër bëjmë me dije se ngjarja ka ndodhur pas konflikteve të herë pas hershme që kishin vellezërit me njëri tjetrin.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore