Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

I emocionuar për hapjen e negociatave/ Kryeministri Edi Rama "përlotet" në Bruksel (VIDEO)

I emocionuar për hapjen e negociatave/ Kryeministri Edi Rama

Një moment i paprecedent është regjistruar në konferencën e parë ndërqeveritare në Bruksel atje ku kryeministri Edi Rama është përlotur duke mos marrë dot fjalën para gazetarëve dhe Komisionerit për Zgjerimin Oliver Varhelyi.

Rama ia kaloi fjalën Varhelyit.

"Përshëndetje, kjo është hera e katërt që më duhet të marr fjalën, kështu që nuk dua të zgjatem.

Falenderoj mediat që erdhën nga Shqipëria dhe këta që erdhën këtu për këtë konferencë shtypi historike dhe po ia kaloj fjalën komisionerit."-tha Rama ndërsa u pa i përlotur para gazetarëve. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore