Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Goditi me grusht Sali Berishën, zbardhet DËSHMIA e 31-vjeçarit Gert Shehu!

Goditi me grusht Sali Berishën, zbardhet DËSHMIA e 31-vjeçarit

Gert Shehu është personi që ka goditur liderin e opizotës, Sali Berisha, gjatë marshimit për në protestën e sotme. Direkt më pas ai u dhunua nga truprojat e Berishës dhe protestuesit e tjerë.

Mësohet se policia e ka shoqëruar 31-vjeçarin nga Tepelena me banim në Tiranë dhe e ka pyetur paraprakisht, teksa ai i është prezantuar si Gert Shehu.

Ndërkohë në lidhje me pyetjen se përse e goditi Berishën me grusht, ai është përgjigjur shkurt me frazën: “I jam bindur përbetimit tim".

Aktualisht ai ndodhet në Spitalin e Traumës, ku do t’i nënshtrohet mjekimit të plagëve pas rrahjes nga protestuesit.Më pas ai do të japë edhe dëshminë e plotë në lidhje me veprimin e dhunshëm të tij ndaj ish-kryeministrit Berisha. Nuk dihet nëse 31-vjeçari gëzon shëndet të plotë mendor.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore