Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Goditi me grusht Berishën, protestuesit dhe truprojat e masakrojnë, niset me urgjencë drejt spitalit Gert Shehu

Goditi me grusht Berishën, protestuesit dhe truprojat e masakrojnë,

Pas goditjes me grusht nga një person në protestë i identifikuar si Gert Shehu, shumë persona i janë vërsulur atij që i gjuajti me grusht Sali Berishës.

Mes tyre ka qenë edhe truprojat e Berishës. Ata e kanë sulmuar për disa minuta me grushte dhe shqelma dhe nuk dihet gjendja e tij.

Më pas ai është shoqëruar nga efektivët e policisë.

Ky person është neutralizuar menjëherë nga truprojat. Ndërsa kreu i opozitës Berisha ka mbetur i dëmtuar në fytyrë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore