Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

FOTOLAJM/ Lumi bllokoi rrugët dhe përmbyti banesat, banorët të ALARMUAR i "shpëtojnë" në krahë fëmijët

FOTOLAJM/ Lumi bllokoi rrugët dhe përmbyti banesat, banorët

Pamjet e mësipërme vijën nga fshati Gjadër në Lezhë, aty ku dalja e lumit nga shtrati vërshoi drejt banesave dhe bllokoi rrugët.

Prindërit shihen teksa marrin përsipër rrezikut dhe transportojnë në krahë fëmijët e tyre në rrugët e mbuluara nga uji.

Për shkak të reshjeve të dendura të shiut që ranë gjatë natës së kaluar, Lezha është përfshirë në situatë kaotike.

Lumi Gjadër ka dalë nga shtrati duke vërshuar mbi zonat e banuara dhe duke përmbytur qindra hektarë tokë. Si pasojë e vërshimit të ujit është bllokuar edhe rruga Gjadër- Zojz./ TCH

FOTOLAJM/ Lumi bllokoi rrugët dhe përmbyti banesat, banorët

FOTOLAJM/ Lumi bllokoi rrugët dhe përmbyti banesat, banorët

FOTOLAJM/ Lumi bllokoi rrugët dhe përmbyti banesat, banorët

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore