Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

FOTO/ "Blindohet" bulevardi afër Kryeministrisë, ku do të protestojë opozita?

FOTO/ "Blindohet" bulevardi afër Kryeministrisë, ku do

Do të zhvillohet ditën e sotme në Tiranë, Samiti i Bashkimit Europian, teksa nga ana tjetër pritet që opozita e vendit të protestojë.

Kujtojmë se opozita ka njoftuar se do të protestojë sot në Bulevardin Dëshmorët e Kombit, forca të shumta policie kanë rrethuar dhe blinduar sheshin.

Siç shihet dhe nga pamjet e publikuara nga LSA, bulevardi është rrethuar me kangjella prej hekuri, ndërsa ruhet nga shumë efektivë policie.

Kujtojmë se ky shtet është bllokuar në kuadër të masave të sigurisë për samitin e BE që do të mbahet sot në Tiranë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore