Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Çfarë pritet të ndodhë? Karamuço bën paralajmërimin e RËNDË: Do të kemi një sezon problematik, policia duhet...

Çfarë pritet të ndodhë? Karamuço bën

I ftuar ditën e sotme në “Zona Zero” në Top News ka qenë eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço.

Në fjalën e tij, Karamuço ka kometuar ngjarjet më të fundit kriminale që kanë ndodhur në vend.

Eksperti gjatë fjalës së tij ka bërë një paralajmërim të fortë teksa ka thënë se do të kemi një sezon problematik dhe për këtë policia duhet të jetë vigjilente dhe e kudo ndodhur.

“Do të kemi një sezon problematik njëlloj si verën e kaluar.

Policia duhet të marrë masa dhe të jetë e kudo ndodhur .”- tha Karamuço.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore