Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Çfarë po paralajmëron Berisha? Kreu i PD: Brenda dy ditëve do të vendoset për…

Çfarë po paralajmëron Berisha? Kreu i PD: Brenda dy ditëve

Pas përplasjes që ka patur ditën e sotme në Kuvend, ku është dashur të mobilizohet dhe Garda e Republikës, Berisha ka lënë seancën e sotme dhe është larguar.

Në një fjalë të mbajtur për mediat jashtë dyerve të Kuvendit, Berisha është shprehur se brenda këtyre dy ditëve pritet të merret një vendim se ku dhe kur do të zhvillohet protesta e radhës.

Sipas tij sigurisht që brenda këtij viti kalendarik, duke e lënë kështu të kuptohet se dhe dhjetori do të jetë i protestave opozitare.

“Nuk është vendosur akoma, pritet të vendoset brenda dy ditëve se ku do bëhet protesta. Brenda këtij viti patjetët. Unë nuk caktova datë, por do jetë patjetër populli opozitar këtu. Është betejë për votën e lirë.”- tha Berisah jashtë Kuvendit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore