Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Çfarë po ndodh? Policia e Elbasanit kontroll ‘blic’ në disa pika kyçe të qytetit

Çfarë po ndodh? Policia e Elbasanit kontroll ‘blic’

Policia e Elbasanit dhe Forcat ‘Shqiponja’ dhe Njësia Operacionale janë duke organizuar mbrëmjne e sotme kontrolle blic në disa pika kyçe të qytetit.

Bëhet me dije nga burimet në terren se policia është duke kontrolluar kryesisht makinat, teksa edne nuk ka një njoftim zyrtar nga autoritetet. 

Kujtojmë që policia zgjedh shpesh të bëjë kontrolle blic për të goditur trafikantët e drogës apo dhe grupe të ndryshme kriminale.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore