Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Çfarë po ndodh mes Kurtit dhe Ramës? Kryeministri i Kosovës largohet nervoz nga konferenca: Duhet të shkoj urgjent...

Çfarë po ndodh mes Kurtit dhe Ramës? Kryeministri i

Teksa në mediat tona është bërë me dije se kryeministri i Kosovës Albin Kurti është duke zhvilluar një takim me kryeministri Edi Rama ende nuk dihet qëllimi i takimit mes homologëve.

Ndërkohë njoftohet se Kurti, në Kosovë ka lënë i nervozuar konferencën që ishte duke mbajtur teksa tha se përgjigjeve të gazetarëve do t’iu përgjigjen minsitri Murati dhe ministrja Nagavci, sepse duhet të nisej në një tjetër takim urgjent.

Bëhet me dije nga mediat e Kosovës se kryeministri Kurti, ishte në takim me kreun e SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj, mirëpo ky takim nuk pati ndonjë sukses.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore