Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

EMRI+FOTO/ Ky është "monstra" që përdhunoi vajzën e mitur në Tiranë

EMRI+FOTO/ Ky është "monstra" që përdhunoi

Personi që shini në foto është Astrit Terolli, 55-vjeçari që përdhunoi një vajzë të mitur në Tiranë.

Policia informoi se Terolli ka kryer marrëdhënie seksuale me forcë me një 11 vjeçare.

Astrit Terolli ishte shoku i babait të vajzës dhe ka shkuar në banesën e saj, ku ajo ka qenë e vetme.

Duke përfituar se në banesë nuk ndodheshin prindërit e vajzës, Astrit Terolli ka detyruar të miturën të kryej me forcë marrëdhënie seksuale.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore