Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

EMRI/ U qëllua me kallashnikov pas sherrit banal me komshiun, ndërron jetë 55-vjeçari në Fushë Krujë

EMRI/ U qëllua me kallashnikov pas sherrit banal me komshiun, ndërron

Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës 55-vjeçari Luan Hushi. 

Bëhet me dije se Hushi u plagos paraditen e sotme në fshatin Zgërdhesh të Fushë-Krujës nga komshiu i tij pas një sherri banal.

Policia ka konfirmuar se pas një konflikti në një zonë të pyllëzuar, K.Q plagosi me armë zjarri kallashnikov 55-vjeçarin, i cili mori plagë në bark.

Autori i dyshuar u largua menjëherë nga vendi i ngjarjes ndërsa policia ka ngritur pika kontrolli dhe vijon krehjen e zonës për të bërë të mundur kapjen e tij.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore