Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Emri i gazetarit të njohur në kontaktet e kreut të SHISH/ Veliu sqaron të vërtetën: E ka ruajtur numrin tim me fanatizëm…

Emri i gazetarit të njohur në kontaktet e kreut të SHISH/ Veliu

I ftuar ditën e sotme në”Zona Zero” në Top News  ka qenë gazetari Muhamed Veliu, i cili ka komentuar ndër të tjera edhe se pse emri i tij gjendej në e-mailet e drejtorit të SHISH Heidon Bendos.

Sipas gazetarit, kontaktet e tij dhe të Bendos kanë qenë vetëm dy herë, një herë në emërimin e tij dhe një herë tjetër gjatë një pritje në ambasadën britanike.

Jam shumë kurioz ta zhvilloj një bisedë me Bendon. Nuk kam qënë ndonjë herë subjekt i punës së tij. Kontakti i parë është kur Bendo është bërë drejtor ku  unë e kam uruar dhe i kam kërkuar një intervistë.  Mesa duket e ka ruajtur me fanatizëm numrin tim. Unë e kam takuar edhe njëhrereë në një pritje të ambasadës britanike ku kemi patur një bisedë shumë të bukur dhe pa sekrete do të thosha.”- tha Veliu nga lidhja skype.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore