Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

EKSKLUZIVE/ Brenda ambulancës me rroba të grisura dhe i prangosur, ja gjendja e rëndë e Gert Shehut që sulmoi Berishën

EKSKLUZIVE/ Brenda ambulancës me rroba të grisura dhe i prangosur, ja

Gazeta Shqip ka sigurar ditën e sotme  pamje nga brenda ambulancës ku është transportuar për në spital, 31-vjeçari Gert Shehu i cili sulmoi me grusht Sali Berishën.

Duket se Shehu është në gjendje jo të mirë shëndetësore, teksa brenda ambulancës ka prani të shtuar të mjekëve por dhe forcave të policisë.

Ndër të tjera nga çfarë është parë në media, Shehu është dhunuar keq nga protestuesit dhe truprojat e Berishës, teksa ai ka përfunduar me shenja të mëdha në fytyrë, trup, atlete të hequra dhe rroba të grisura.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore