Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

E RËNDË/ I rrahën dhe i lidhën me litar nënë e bir, 5 persona vjedhin 9 mijë euro në Klos (EMRI)

E RËNDË/ I rrahën dhe i lidhën me litar nënë e

Një ngjarje kriminale ka ndodhur në fshatin Dom të Klosit, ku pesë person atë maskuar kanë hyrë në një banesë duke dhunuar nënën dhe djalin e duke i marrë atyre 8 mijë euro dhe 1 milion lekë.

Sipas burimeve policore është grabitur familja e Përparim Lleshit. Grabitësit kanë hyrë me forcë duke shqyer dyert e shtëpisë, ku më pas kanë rrahur me qytat e armëve Përparim Lleshin dhe nënën e tij dhe pas i kanë lidhur me litar, raporton TCH.

Ndërkohë personat kanë ushtruar kontroll në banesë dhe mendohet të kenë grabitur 8 mijë euro dhe 1 milion lekë.

Drejtori i policisë dhe efektive policie kanë mbërritur ne vendin e ngjarjes dhe po hetojnë për ngjarjen e rëndë. Krimi ka ndodhur ne orën 02.00 të mëngjesit të sotëm.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore