Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

E punësuar në ministrinë e Jashtme, motra e Nuredin Dumanit jep dorëheqjen: Jam në rrezik për jetën...

E punësuar në ministrinë e Jashtme, motra e Nuredin Dumanit jep

Motra e Nuredin Dumanit ka dhënë dorëheqjen nga detyra që mbante në institucionin shtetëror.

Bëhet me dije se Xhuljana Dumani e cila mbante një deyrë funksionale në Ministrinë e Europës dhe Punëve të Jashtme ka dhënë dorëheqjen e menjëhershme pasi sipas saj ndihet er kërcënuar për jetën. 

E reja shprehet gjithashtu se si pasojë e keqinformimit të mediave lidhur me dëshmitë e vëllait të saj Nuredin Dumani, gjithçka është keqkuptuar dhe se prej 48 orësh nuk është e sigurt për jetën e saj.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore