Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

E përplasi mbrëmë 29-vjeçarja në Tiranë, ndërron jetë në spital 60-vjeçari Begzan Hysa

E përplasi mbrëmë 29-vjeçarja në Tiranë,

Ka ndërruar jetë në spital 60-vjeçari Begzan Hysa. 

Viktima nuk i ka shpëtuar dot plagëve të marra pasi kishte shumë thyerje në trup nga aksidenti i rëndë i shkaktuar nga 29-vjeçarja Elinta Garo.

Kjo e fundit, pasi humbi kontrollin e mjetit që drejtonte përplasi fillimisht 27-vjeçaren e identifikuar si Alkuna Telhaj dhe më pas çiftin e bashkëshortëve Begzan dhe Valetina Hysa.

Valentina dhe Alkuna janë jashtë rrezikut për jetën.

29-vjeçarja Elinta Garo që shkaktoi aksidentin është tashmë e arrestuar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore