Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Plas sherri mes policëve në Tiranë, punonjësi i FNSH i nxjerr armën shefit të operacionales (EMRAT)

Plas sherri mes policëve në Tiranë, punonjësi i FNSH i

Një konflikt mes punonjësve të policisë ka ndodhur sëfundmi në kryeqytet.

Bëhet me dije se konflikti ka ndodhur një natë më parë në njësinë nr.5, ku debati ka agravuar aq shumë sa që punonjësit e policisë kanë nxjerrë armët.

Ndër të tjera, sipas burimeve të top news njoftohet se punonjësi i FNSH, Rigers Iljazi sëbashku me vellain e tij është konfliktuar me shefin e operacionales Vladimir Laska.

Gjithashtu efektivë të tjerë që ishin të pranishëm dhe që kanë nxjerrë armët kanë qenë dhe Blerim Qarri dhe Elton Bisi.

Bëhet me dije se të gjithë personat e përfshirë në konflikt kanë përfunduar në komisariat.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore