Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Alarm për BOMBË në gjykatën e Tiranës, blindohet SPAK dhe GJKKO

Një telefonatë anonime ka lajmëruar vendosjen e një bombë në një gjykatë në Tiranë. 

Autortietet me shpejtësi janë vendosur në alarm teksa nga telefonata nuk janë bëre me dije specifikisht se ku është vendosur bomba apo detaje të tjera.

Burime për mediat bëjnë me dije se policia është duke bërë kontrolle të imtësishme në të gjitha godinat e gjykatave.

Ndërkohë forca të shumta policie ka dhe në GJKKO dhe në SPAK.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore