Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Dhunuan barbarisht pedagogun dhe politikanin shqiptar Petraq Milo, arrestohen dy policët malazezë

Dhunuan barbarisht pedagogun dhe politikanin shqiptar Petraq Milo, arrestohen dy

Pas dhunës barbare nga dy policë malazezë ndaj Petraq Milos, Kryetari i Komisionit për Ekonominë dhe Financat në Partinë e Lirisë, arrestohen dy efektivët.

Kujtojmë se ngjarja ndodhi në pikën kufitare Sukubinë – Muriqan, teksa shpejt pamjet u bënë virale në rrjet duke marr reagime të shumta.

Në rrjetet sociale janë shfaqur video që tregojnë se në pikën kufitare Sukubin;-Muriqan policët e Policisë Kufitare të Malit të Zi keqtrajtojnë brutalisht Milon.

Deri më tani Petraq Milo nuk ka patur asnjë reagim publik.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore