Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

DETAJE/ Prej 3 ditësh priste në kontejnerin me banane, si zbuluan qentë e antidrogës "të bardhën" në Durrës

DETAJE/ Prej 3 ditësh priste në kontejnerin me banane, si zbuluan

Prej tre ditësh sasia e kokainës e kapur sot në Durrës, ishte në pritje.

Ka qenë Task-Forca ajo e cila pas informacioneve që kishte për lëndë narkotike, zhvilloi një operacion me qen antidrogë dhe zbuloi 30 kg kokainë.

Kontejneri vinte nga Ekuadori dhe kishte 3 ditë në Portin e Durrësit.

Policia kufitare duke marrë parasysh faktin që kontejneri kishte ardhur nga Ekuadori organizoi operacionin me qen antidrogë, teksa kanë qentë ata që kanë zbuluar 'të bardhën" në kontejnerin me banane.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore