Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Dëshmia e Nuredin Dumanit fundos dhjetëra persona/ RENEA blindon Elbasanin, priten arrestime të bujshme

Dëshmia e Nuredin Dumanit fundos dhjetëra persona/ RENEA blindon

Dëshmia e dhënë nga Nuredin Dumani duket se ka vënë në lëvizje Prokurorinë e Posaçme, e cila menjëherë ka lëshuar 30 urdhër-arreste.

Kaq mjaftoi që forcat RENEA të zbarkonin në qytetin e Elbasanit duke e blinduar atë.

Sipas raportimeve pritet që 10 persona të vihen në pranga.

Operacioni ka nisur rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm dhe është ende në vijim.

Raportohet se ata që pritet të arrestohen janë pjesëtarë të grupeve kriminale që operojnë në qytetin e Elbasanit, ndërkohë që bëhet me dije se mes tyre janë dhe oficerë policie të cilët dyshohet se kanë abuzuar me detyrën.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore