Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Del FOTO/ Kush është Akil Nerjaku, shënjestra e atentatit të dështuar në Durrës! E shkuara e tij...

Del FOTO/ Kush është Akil Nerjaku, shënjestra e atentatit të

Është bërë publike për mediat foto dhe emri i shënjestrës së atentatit të dështuar në Durrës.

Sipas informacioneve konfirmohet se Akil Nerjaku ka qenë shënjestër e një atentati me snajper që dështoi ditën e djeshme në zonën e plazhit në Durrës.

Detaje të tjera për ngjarjen tregojnë se Nerjaku ka qenë duke lëvizur mesditën e djeshme në këtë zonë në momentin kur ka ndodhur ngjarja.

Mësohet se autorët kanë qëlluar me snajper nga brenda një furgoni sapo ai ka dalë nga automjeti i blinduar G-Class.

Plumbi nuk ka e kapur shënjestrën, por ka përfunduar në një automjet që ndodhej i parkuar, me targa të huaja.

Akil Nerjaku nuk është emer i panjohur për policinë. Ai është arrestuar disa vite më parë për armëmbajtje pa leje dhe është liruar më pas nga gjykata.

Del FOTO/ Kush është Akil Nerjaku, shënjestra e atentatit të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore