Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Del FOTO/ Ja kush është personi që qëlloi me grusht Berishën gjatë marshimit (Video)

Del FOTO/ Ja kush është personi që qëlloi me grusht

Ish-kryeministri Berisha u godit me grusht fytyrës në momentin që po shkonte nga selia e PD-së për në bulevardin Dëshmorët e Kombit ku po zhvillohet protesta e opozitës. Berisha u godit nga një person me veshje të kuqe i quajtur Gert Shehu kur ishte pa mendje dhe ka pësuar hematoma në fytyrë, ndërsa gjaku mbuloi faqet dhe hundën.

Del FOTO/ Ja kush është personi që qëlloi me grusht

Personi në foto është ai që goditi Berishën duke u neutralizuar menjëherë nga badigardët, të cilët e kanë rrahur duke i shkaktuar hematoma në kokë dhe fytyrë.

Fill pas sulmit, Berisha është ngjitur në podium duke akuzuar Ramën për këtë sulm.

Del FOTO/ Ja kush është personi që qëlloi me grusht

“Edi Rama nuk na tremb”, tha Berisha.Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore