Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Dalin PAMJET/ Momenti kur autobusi merr para automjetet tek ura e Bllokut, këmbësorët vrapojnë të tmerruar

Dalin PAMJET/ Momenti kur autobusi merr para automjetet tek ura e Bllokut,

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë momentin kur një makinë del para urbanit të linjës së Unazës, që më pas humbet kontrollin dhe përplas mjetet e tjera që janë të ndaluara në semafor.

Pas kësaj, u shkaktua një aksident zinxhir, në të cilin u përfshinë 11 makina. Nga ngjarja mbetën të plagosur tetë persona dhe u lënduan lehtë disa të tjerë.

Sipas dëshmitarëve, shoferi i autobusit po ecte me shpejtësi të lartë dhe pas aksidentit dukej në gjendje jo të mirë shëndetësore. Megjithatë, në pamjet e siguruara nga Top Channel, duket se përveç shpejtësisë, ka qenë një makinë që i ka zënë rrugën urbanit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore