Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Dalin FOTOT/ Ky është "problematiku" i Durrësit dhe Silva Gjergji që vdiq në aksidentin në autostradë! Tivari i arrestuar për drogë dhe armë

Dalin FOTOT/ Ky është "problematiku" i Durrësit dhe

Kanë dalë ditën e sotme në media fotot e 26-vjeçarit Arbër Tivari dhe të resë 26-vjeçarje Silva Gjergji.

Teksa në makinë ka qenë dhe një vajzë 24-vjeçare, kujtojmë se makina me të cilin të rinjtë po udhëtonin drejt Tiranës është përplasur me bordurën dhe është shkatërruar totalisht.

Dyshohet se shkaku i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë, por nuk përjashtohet as ndonjë rrethanë e pazakontë në rrugë që e ka detyruar shoferin të devijojë dhe të humbasë kontrollin mbi drejtimin e mjetit.

Në fotot e mëposhtme, është 26-vjeçari Arbër Tivari që drejtonte automjetin dhe një nga pasagjeret, Silva Gjergji. 

Nga ana tjetër burime bëjnë me dije se ai njihej si person problematik në Durrës. Në mars të vitit 2021 ai u qëllua me armë zjarri në dorë nga Alket Buçpapaj i cili po ashtu njihej si person problematik për drejtësinë. Tivari ishte arrestuar edhe më herët për shpërndarje lëndësh narkotike dhe vjedhje.

Ndërsa pas kontrollit që policia kreu në banesën e tij pasi mbeti i plagosur, Arbër Tivarit iu gjetën municione luftarake, për të cilat u vu nën masën e arrestit.

Në fotot e mëposhtme është Arbër Tivari dhe Silva Gjergji.

Dalin FOTOT/ Ky është "problematiku" i Durrësit dhe

Dalin FOTOT/ Ky është "problematiku" i Durrësit dhe

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore