Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Aksidenti tragjik në Greqi, shpëtojnë mrekullisht tetë SHQIPTARËT në tren (Emrat)

Aksidenti tragjik në Greqi, shpëtojnë mrekullisht tetë

Tetë shqiptarë mësohet të kenë qenë në tren gjatë momentin të përplasjëes në afërsis të Larisës.

Ata janë: Elisea Paco, Vanesa Plasa, Erisa Almeta, Franklin Desani, Alma Shtoni,  Roberto Drithi , Anisa Liuri dhe Dhimitër Zonga.

Mësohet se vetëm njeri prej tyre është plagosur, kurse shtatë të tjerët janë në gjendje të mirë shëndetësore.

18-vjeçarja Elisea Paco është në spital jashtë rrezikut për jetën.

Sipas informacioneve, Alma Shtoni dhe Dhimitër Zonga janë me origjinë shqiptare, por me shtetësi greke.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore