Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Vrasje për një gardh, DETAJE nga ngjarja e rëndë mes dy komshinjëve në Pogradec

Vrasje për një gardh, DETAJE nga ngjarja e rëndë mes dy

Është zbardhur pasditen e sotme shkaku i vrasjes së 56-vjeçarit Safet Yskollari nga fqinji i tij në fshatin Gështenjas të Pogradecit.

Mësohet sipas mediave se konflikti mes dy fqinjëve ka ndodhur për një gardh mes tyre, dhe pas sherrit, 63-vjeçari plagosi me thikë Yskollarin duke i marr kështu dhe jetën.

Bëhet me dije ndër të tjera se pas plagosjes me thikë, 63-vjeçari u dërgua në Spitalin e Pogradecit, por nuk mundi dot t’i shpëtojë plagëve të marra në trup.

Ndërkohë policia ka shpallur në kërkim autorin me iniciale F.M. dhe po bëhet krehja e zonës me qëllim kapjen e tij.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore