Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Vrasje në Shkodër/ 75-vjeçari u qëllua me shotgan në lokalin e tij, pamjet e para nga vendi i ngjarjes (DETAJE)

Vrasje në Shkodër/ 75-vjeçari u qëllua me shotgan në

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Bëhet me dije nga burimet për mediat se një 75-vjeçar i identifikuar si Lulash Qepuri ka mbetur i vdekur pasi është qëlluar 4 herë me shotgan zjarri në fshatin Storm Golem të Shkodrës.

I moshuri fillimisht është transportuar me shenja jete por ka humbur jetën në spital. 

Ai ka qënë në lokalin e tij kur një person është afruar dhe ka qelluar në drejtim te tij duke e lëne të plagosur rende

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes, ndërsa nuk ka dalë me një njoftim zyrtar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore