Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Zbuloni dy shenjat e horoskopit që do të kthehen me ish-in deri në fund të shtatorit

Zbuloni dy shenjat e horoskopit që do të kthehen me ish-in deri

Kemi hyrë në dhjetëditëshin e fundit të muajit dhe sigurisht që kurioziteti për të ditur se çfarë kanë rezervuar yjet është i madh, sidomos kur bëhet fjalë për dashurinë. Gjatë kësaj kohe parashikohen zhvillime të reja në jetën personale të Dashit dhe Luanit. Personat e lindur në këto shenja do të vihen në kontakt me ish-partnerët, të cilët janë penduar dhe tani kanë kuptuar se sa mirë do të ishin bashkë.

Dashi

Shenja e Dashit është e para në listë që merr telefonata dhe mesazhe nga ishi. Shanset që ai të kthehet dhe t’ju pyesë për një shans të dytë janë të shumta, kështu që nëse keni ende ndjenja për të, mendoni nëse ia vlen të provoni përsëri. Përndryshe vazhdoni rrugën tuaj vetëm.

Luani

Bëhuni gati pasi e kaluara do t’ju trokasë në derë. Ish-i juaj është ende duke ju menduar dhe tani që ka kaluar disa kohë dëshiron të kthehet në krahët tuaj. Kujdes, sepse ish-i mund të rikthehet, por duhet të jeni të sigurt që nuk jeni ju “shpëtimi” që ai ta shpëtojë nga vetmia.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore