Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Vranësira dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit

Vranësira dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash që do të sjellin mot të kthjellët në të gjithë territorin. Gjatë pasdites dhe mbrëmjes vranësirat do të intensifikohen.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 03°C në 14°C, në zonat e ulëta nga 10ºC në 22°C dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 24°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 04°C në 14°C dhe në zonat e ulëta nga 05°C në 17°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe botës:

Vranësira dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motitVranësira dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motitVranësira dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motitVranësira dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motitVranësira dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motitVranësira dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore