Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

VIDEO/ Të rinjtë sfidojnë temperaturat minus 6 gradë në Theth, lahen në lumë

VIDEO/ Të rinjtë sfidojnë temperaturat minus 6 gradë në

Pavarësisht dëborës dhe acarit që ka “pushtuar” Thethin por edhe të gjithë Shqipërinë, dy të rinj kanë sfiduar temperaturat e ulëta duke u larë në ujëvarën e Grunasit.

Siç shihet në videon e publikuar nga Administrata e Zonave te Mbrojtura, Shkodër nga Aurora Piroviq.

Temperaturat në zonë kanë shkuar në -6 C , por kjo nuk i ka penguar dy të rinjtë që të shijojnë ujin e kristaltë dhe të akullt të Ujvarës së Grunasit. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore