Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Video/ Momenti i frikshëm, të riut i mbështillet gjarpri në këmbë teksa ngiste makinën

Video/ Momenti i frikshëm, të riut i mbështillet gjarpri në

Një tregtar i cili po udhëtonte me makinë është përballur me një ngjarje aspak të këndshme.

Një gjarpër filloi të mbështillej në këmbën e tij. Ai ishte në panik dhe besonte se e kishte kafshuar gjarpëri helmues në kohën kur e kishte sulmuar.

27-vjeçari po udhëtonte përgjatë autostradës Dawson në perëndim të Calliope, gjashtë orë në veri të Brisbane, kur gjarpri iu fut në makinë pa e vënë re.

Xhimi kishte frikë se ai ishte kafshuar nga gjarpri dhe e vetmja mundësi e tij ishte të vriste me thikën e tij të punës dhe rripin e sigurimit.

Pasi e vrau gjarprin, ai e hodhi atë në pjesën e pasme të makinës dhe po shpejtonte të shkonte në spital sepse mendonte se i kanë mbetur vetëm disa minuta për të jetuar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore