Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

VIDEO/ Imazhet e 'çuditshme', UFO-t, qëndrojnë një orë mbi shtëpinë dhe...

VIDEO/ Imazhet e 'çuditshme', UFO-t, qëndrojnë

Disa pamje të çuditshme, të kapura nga një kamera sigurie kanë ngjallur sërish debatin në lidhje me ekzistencën e qenieve aliene.

Pamjet janë kapur nga një shtëpi në misuri, Britani e madhe, dhe tregojnë një dritë të dyshimtë që lëvizte në ajër për rreth një orë. Për rreth 30 minuta, ‘topi i ndritshëm’ lëviz në një drejtim, por pas kësaj periudhe ndryshon drejtim duke lëvizur në krahun e kundërt.

VIDEO/ Imazhet e 'çuditshme', UFO-t, qëndrojnë

Dhjetëra pamje të tilla publikohen nga amerikanët, që pretendojnë dhe këmbëngulin se janë alieno, që fluturojnë me disqet e tyre në planetin tonë.

Klikoni për të parë videon.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore