Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Vetëm një herë në javë, përfitimet që merr fytyra nga përdorimi i avullit

Vetëm një herë në javë, përfitimet që merr

Fytyra jonë përballet çdo ditë me ndotjen e ajrit dhe kjo nuk është aspak e mirë për lëkurën. Smogu depërton në lëkurë, e si pasojë ju keni nevojë për krem dielli për ta mbrojtur atë nga rrezet UV dhe ushqimet e përpunuara nuk e ushqejnë fare atë.

Kjo është arsyeja pse është më e rëndësishme që të kujdesesh shumë për fytyrën tënde. Madje një metodë që funksionon është trajtimi i saj me avull.

Ja përfitimet që merr fytyra nga përdorimi i avullit:

- Heq dhe pastron papastërtitë e ndërtuara dhe produktet në poret tuaja.

- Fytyra juaj do të pastrohet nga bakteret dhe qelizat e vdekura që shkaktojnë akne.

- Fytyra juaj do të marrë më shumë oksigjen.

- Do të vonojë shfaqjen e rrudhave.

- Do të fillojë të hidratohet natyrshëm.

- Do të thithë më mirë produktet tuaja të kujdesit për lëkurën.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore